Miłość w UK

przez | 10 lipca 2021
Wszyscy doskonale wiemy jak to bywa z miłością. Czasem mamy kogoś, z kim można dzielić nasze szczęście i rozterki zwykłego dnia, a innym razem samotnie staramy się jakoś przetrwać. Zdarza się, że jako samotni rodzice często nie możemy w stanie zwyczajnie funkcjonować, bo brakuje nam osoby, która pokochałby nas, jako kobietę albo mężczyznę a nie, jako matkę czy ojca.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu perfekcyjnym rozwiązaniem są randki dla rodziców. To opcja dla każdego, kto chciałby znowu spotkać miłość. Wszyscy wiemy, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale nie musimy męczyć się z kimś, kogo nie kochamy możemy znaleźć ludzi, którzy będą chcieli z nami żyć. Fajnie znowu poczuć motyle w brzuchu. Nie można również szukać wymówek typu brakuje mi czasu na szukanie kolejnej miłości. Bo musimy jedynie zalogować się na którymś portalu, na którym samotni rodzice poszukują kogoś do pary. To da możliwość znaleźć osobę, która wie, że bywa, że nie da się wydostać się z domu, bo nie ma, z kim zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało załóżmy sobie takie konto i możliwe, że znajdziemy kogoś, z kim spędzimy resztę życia, albo po prostu spotkamy różne osoby, które sprawią, że poczujemy się dowartościowane/dowartościowani i będzie chciało nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Odnajdź swoją drugą połówkę

Jeżeli mowa o randkowaniu dorosłych ludzi , którzy mają dzieci to nie jest to całkiem proste. Gdzie tu niby mieć czas pomiędzy zmienianiem pampersów jednemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego ze starszym maluchem. Tak, więc randki dla rodziców wielu osobom zdają się czymś bardzo odległym. Bo o ile już na samo spotkanie jakoś znalazłoby się czas, o tyle ciężko spędzać godziny na znalezienie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Ale, od czego jest współczesna technologia. Jeśli chcemy spotkać nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to wystarczy w wolniejszej chwili założyć profil na portalu randkowym dla rodziców i już, wystarczy poczekać aż odezwą się ludzie zainteresowani rodzicami takimi jak my. A że są portale randkowe właśnie dla rodziców, to będzie można na pierwszym spotkaniu i bez skrępowania powiedzieć o dzieciach, ale też razem oderwać się od często trudnej codzienności na przykład przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie zostanie zrzucone na podłodze albo coś niezidentyfikowanego, w stylu zabawki, nie będzie dorzucone do środka.