Inspiracje na wyposażenie mieszkania odszukasz na naszym blogu

przez | 9 sierpnia 2022
Polecamy wam blog, który stanowi odmianę od tych, od których roi się w Internecie. Jest to blog o wnętrzach, jednak nie wstawiamy tu ton fotografii skopiowanych z Pinterest’a tudzież innych portali pełnych inspiracjii jak urządzić pokój.

aranżacja wnętrz

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Jesteśmy także samodzielni – nie współpracujemy z producentami meblowymi czy budowlanymi. Jest to całkiem inny blog wnętrzarski, niż te które widzieliście do tej pory – . Nie będzie on całkiem pozbawiony grafiki, ale tez nie będzie ona jego najważniejszą cząstką. Przede wszystkim będziemy się starać dostarczyć inspiracji i pokazać na jakie problemy powinniśmy zwrócić uwagę. Nie sugerujemy żadnych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inny gust i zapotrzebowanie. Przede wszystkim to nie my będziemy żyć w twoim domu. Każdy post poświęcony będzie innemu pomieszczeniu, stylowi wystroju wnętrz, albo innemu rozwiązaniu.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to obejrzyj kluczowe informacje. Znajdziesz je na kolejnej stronie, którą opracowaliśmy pod wskazanym linkiem.

Chcemy pokazywać tu modę obowiązującą w różnych regionach. Nieważne czy posiadasz wielki dom czy malutką kawalerkę, masz dużo pieniędzy czy musisz liczyć się z każdą złotówką, u nas znajdziesz to, czego poszukujesz. Trendy o których piszemy pochodzą z współczesnych kolekcji i pomysłów stylistów, nie przypominamy w kółko tego co było modne kiedyś.

W naszych inspiracjach stawiamy na praktyczność i funkcjonalność. Ne publikujemy inspiracji, które choć wyglądają ciekawie w zupełności wykluczają dłuższe mieszkanie i korzystanie z łazienki. Staramy się aktualizować naszego bloga przez cały czas. Polecamy subskrypcję, żeby żaden nowy post nie umknął waszej uwadze – .

przykładowa aranżacja salonu

Autor: Builders Design
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy nadzieję, że ten blog wnętrzarski pokaże wam co w trawie piszczy, a dzięki jego regularnemu czytaniu kwestie aranżacji wnętrz nie będą już miały przed wami żadnych tajemnic. Aranżowanie wnętrz jest naszą pasją, fascynuje nas wszystko co związane z tą tematyką, dlatego nie przedstawiamy jej ogólnikowo.