Podarunek nie zawsze musi być standardowy, a wszelka pomysłowość staje się tutaj mile widziana

przez | 29 grudnia 2021
Kupowanie upominków jest ponoć zajęciem o dużo bardziej satysfakcjonującym niż fakt ich odbierania. Wedle nowożytnych wyników badań socjologicznych, zazwyczaj wręczanie takich a nie innych darów nie staje się sprawą przypadkową – ofiarowywane przedmioty to takie dobra, które sami pragnęlibyśmy dostać.

modelarskie

Autor: William Tung
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas sprawunków kierujemy się nierzadko sugestiami znalezionymi w sieci i np. na komunię trzecioklasista otrzymuje laptop lub grę czy rower. Tymczasem tę tradycyjną skalę prezentów możemy znacznie poszerzyć, o ile tylko użyjemy wyobraźni. A na razie skoncentrujmy się na rzeczach, które możemy wręczyć reprezentantom płci męskiej, i to bez względu na ich wiek.

Zawzięci rzemieślnicy na pewno ucieszą się z otrzymanego zestawu narzędzi do majsterkowania. Można jednak iść krok dalej i odwiedzić okoliczne sklepy modelarskie rc i kupić części niezbędne do zbudowania modeli aut lub jachtów – Selekcja bywa naprawdę królewski. I nie mamy w tym miejscu na myśli tylko samej różnorodności zestawów, lecz również surowców, z których wykonane są poszczególne części. Zresztą na samych fragmentach sprawa się nie kończy – wymagane będą także narzędzia modelarskie i różnego gatunku produkty chemiczne, np. kleje, farby. W końcu dysponując arsenałem takich dodatków możemy skleić sensownie wyglądające eksponaty.

Kontynuując ten wątek trzeba by rzec słowo o coraz mocniej popularnych modelach latających. Można oczywiście w sklepie z zabawkami zakupić na podarunek odrzutowiec zdalnie sterowany. A przy szczególnych okazjach pokusić się o bardziej zbytkowny dar, jakim na pewno jest dron. Niektórzy jednak stawiają na bardziej innowacyjne pomysły i preferują ofiarować coś bardziej oryginalnego. W tym celu odwiedzą jeszcze raz sklepy modelarskie rc, żeby zakupić typowo elektroniczne gadżety.

Źródło informacji – akumulatory lipo

Nie byle jaką rolę trzeba przypisać niewielkim elektronicznym elementom. Do budowania modeli latających przydadzą się baterie lipo. Przy krzynie inwencji twórczej można pokusić się o skonstruowanie prostego dronu, ale tak naprawdę to chyba jesteśmy mocno przywiązani do tradycji.

Głęboko zaintrygowała Cię analizowana w tym artykule tematyka? W takiej sytuacji śmiało kliknij tutaj, ponieważ więcej odnajdziesz w treści (https://franklincovey.pl/szkolenia/uwazny-szef-buduj-zaangazowanie-w-kontaktach-11/)!

Z tej przyczyny samochody zdalnie sterowane już na zawsze będą w zestawie zabawek najbardziej lubianych przez chłopaków i ich ojców.