Rozpoczynają się wakacje – zobacz, w których miejscach jest niedrogo nad Bałtykiem!

przez | 11 listopada 2021
W okresie wakacji sporo z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w najwyższym stopniu słynnych miast, narażamy się na kolosalne wydatki. Dobrze jest wziąć pod atencję nieduże ośrodki, w których nie tylko nie jesteśmy zmuszeni przedzierać się przez tłumy na plaży, lecz też mniej wydamy za lokum oraz utrzymanie.

Zaciszna miejscowość, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska kuracyjna. Pozyskuje co roku w sezonie żądnych morza podróżników. To świetna lokalizacja dla nastawionych na przebojowe spędzenie czasu, jednakowoż również dla poszukujących odpoczynku i tańszych ferii.

Czy ten tekst zaciekawił Cię tak bardzo, że chcesz więcej? Więc po następne wiadomości zapraszamy do poniższego linku. Tam jest interesujący artykuł (https://www.spijtanio.eu/noclegi-wegorzewo).

Od paru lat swój raj znajdują tutaj młodzi, entuzjaści windsurfingu jak również pozostałych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty proponują pomieszczenia w niższych cenach aniżeli w oddalonym o ok. 8 km Darłowie. Nastrój jest przyjemny i idylliczny, a podróżnicy, którzy wybiorą Dąbki jako miejsce swojego urlopu, nie będą narzekać z powodu tłumów na plaży.

plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Piaszczysta plaża, oddzielona od miasta paskiem sosnowego lasu, jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych nad naszym morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, ponieważ już nieraz od 15 zł za osobę. Mniej więcej 7 km od Mielna, kameralne Sarbinowo, to podobnie pierwszorzędne miejsce na odpoczynek nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, głównie czyste i obszerne plaże. Na odpoczynek entuzjastycznie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi jak również wędrowcy, jacy pożądają wypocząć od miejskiego wrzasku i nie wydać nazbyt dużej kwoty pieniędzy w ciągu wakacji. Miejscowość posiada szeroką bazę noclegową, smakowitą ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w sąsiadującym dużym ośrodku wakacyjnym, jakim jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do około 25 zł za osobę (domki letniskowe nad morzem).

Aby wypocząć w sezonie letnim wcale nie musimy tracić mnóstwa pieniędzy. Wakacje nad morzem bałtyckim zdołają być fenomenalnym rozwiązaniem dla ludzi poszukujących sposobu tak samo na leniwy jak i przebojowy odpoczynek (po inspiracje zajrzyj tutaj). Da się również wypożyczyć domki letniskowe nad morzem tanio. Nie zostaje nic innego, jak tylko wypatrywać propozycji.