Odjechane gry na Playstation 3

przez | 5 października 2022
Za chwilę sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Sony nie powinni marudzić. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale hitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju nietuzinkowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnych wątpliwości. Poniżej 2 super zapowiedzi gier, które księgarnia ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek.

Zawarte tu wiadomości zaciekawiły Cię tak bardzo, że masz zamiar przeczytać więcej? Zapraszamy więc do kolejnej witryny. Tam stworzyliśmy kompleksowe opracowanie (tvk.pl/).

Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak kiedyś. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. W wygląda na to, że im się to uda

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Wojny sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się smakowicie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele godzin znakomitej rozgrywki.

Gracze już zacierające rączki bo nie mogą się doczekać tych genialnych gier jakie zagoszczą w czytnikach konsol. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecywaniu i przez jesień będzie rzeczywiście w co pogrywać. By emocje były jeszcze większe, stwórzmy dla siebie kącik gracza. Najlepiej podłączyć konsolę do większej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub bramki rfid półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tutaj: Uchwyty i półki RTV Panasonic – I co ważne, dołączmy do zestawu solidne głośniki. I zadbajmy, by nikt nam nie przeszkadzał w czasie grania.

Ale nie tylko fani konsol mogą być szczęśliwi. Dziś na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, by grać na innym sprzęcie niż konsola, doskonale sprawdzą się na normalnych komputerach. To super alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na nabycie konsoli albo z jakiegoś powodu nie lubią na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkańców Łodzi: albo notebook powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.