Jaką kamerę sportową zakupić? Na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze modele?

przez | 3 września 2021
Sportowe kamerki są coraz bardziej popularne, ponieważ nabywają je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, ale również osoby, jakie pragną nagrywać swoje wakacje.

Najbardziej znane w tym obszarze rynku są kamery GoPro.
GoPro Session

Autor: Carolin Zöbelein
Źródło: http://www.flickr.com
GoPro Session to obecnie najbardziej popularne modele na rynku, jeśli chodzi o sportowe kamery to właściwie nie mają one konkurencji .

Zaciekawił Cię ten materiał? Jeżeli tak, to koniecznie zobacz ponadto szczegóły w źródle, odnajdziesz tam dodatkowe dane.

Zwłaszcza, że ich ceny choć nie są niskie, to jednakże w porównaniu do wydajności nie są również jakoś bardzo wygórowane. Dosyć niedawno producent poszerzył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru większą ilość kamer i więcej możliwości. Ciekawy jest także model Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej profesjonalny model z tej serii.

Kamera tego rodzaju umożliwia rejestrowanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. A ponadto użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K przy prędkości 50 klatek na sekundę, oraz1080p z max.

Wciągający tekst? Jeżeli takie jest Twoje zdanie, to zobacz również na pokrewne wątki mające pokrewne zagadnienia – one zupełnie Cię pochłoną.

szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action Tego rodzaju model wyposażony jest w zaawansowane funkcje, jakie ucieszą nawet bardzo wybrednych użytkowników. Kamera jest lekka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można rewelacyjne filmy HD.

kamera xiaoyi action

Autor: downloadsource.fr
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy nią robić czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w rzeczywistym czasie, ale i edycję oraz udostępnienie takich nagrań za pomocą smartfona.

Jak więc widać możliwości są dość znaczące, można wybrać bardziej powszechną kamerę, jaką jest GoPro lub drugi omawiany model, jaki jest także bardzo solidny.