Drony opanowują świat i umysły wszystkich sympatyków nowoczesnych technologii.

przez | 31 sierpnia 2022
światem mediów i nowoczesnych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie rządzi jedno słowo.

Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być wykorzystywane do celów militarnych albo cywilnych. Dzisiaj drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla młodszych i starszych sympatyków techniki i wynalazków.
Na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych do użytku cywilnego, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich cechami charakterystycznymi. Jednym z szeroko polecanych modeli jest na pewno dron Inspire 1 Jego popularność niewzięła się znikąd. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na robienie bardzo dokładnych zdjęć. Do innych zalet tego bezzagłogowca zalicza się m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz opcja obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.

konsole

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (pełna specyfikacja na ). Jest to pierwszy bezzałogowiec tego amerykańskiego producenta, który już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich wyczynów.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe materiały na omawiany temat, to zobacz proponowane www, które posiadają też informacje na to zagadnienie – wejdź więc tu.

Zestaw GoPro Karma tworzy dron Karma, kamera GoPro, kontroler z ekranem LCD, gimbal oraz praktyczne etui. Ogromną zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.

GoPro od lat produkuje urządzenia dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, kładzie nacisk na łatwość transportu i funkcjonalność.