Plecak na aparat fotograficzny

przez | 10 lipca 2021
Modna i niezwykle funkcjonalna torba Case Logic została zaprojektowana do przechowywania aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami. Główna komora w torbie poza aparatem pomieści także obiektyw oraz lampę błyskową. Torba wewnątrz wyścielona jest nylexem, który zabezpiecza aparat fotograficzny przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz niezbyt korzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzepę zapewnia prosty i szybki dostęp do lustrzanki.

W zapinanych na zamek kieszeni głównej oraz kieszeniach bocznych schować można akcesoria tj.: domów (zobacz producent kabli), karty pamięci, ściereczki, filtry tudzież akumulatory, do których zawsze ma się szybki dostęp. Największa komora jest otwierana od góry, co przekłada się na możliwość szybkiego wyciągnięcia aparatu z torby, gdy tylko pojawi się okazja do zrobienia interesującego zdjęcia. Z funkcjonalną torbą Case Logic

plecak na kamerę

Autor: MarLeah Cole
Źródło: http://www.flickr.com

aparatu, gdy postawi się go na mokrej powierzchni. Mocny, gumowany spód zabezpiecza lustrzankę przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba powierzchnia pianki chroni lustrzankę w górnej części pokrowca.

aparat fotograficzny

Źródło: pixabay

Torba Case Logic to idealne rozwiązanie dla osób które podróżują i którzy chcą mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic odznacza się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Torba Case Logic została wytworzona z . Dodatkowe komory na akcesoria z pewnością zostaną docenione przez posiadaczy większych lustrzanek. Dodatkowe kieszenie zmieszczą dodatkowe baterie, karty, filtry i niewielkie akcesoria. Wewnętrzna, zapinana na zamek kieszeń to znakomity schowek na cenne drobnostki. Torbę na lustrzankę Case Logic (SLRC201) można mieć przewieszoną przy pomocy rozłączalnego paska na ramię, uchwytu ręcznego albo sprzączki na pasek.