Jakiego rodzaju wybrać pokrowiec na tablet

przez | 1 czerwca 2022
Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa ludzi może się wydać trochę podejrzana, bo jaki jest cel kupowania mobilnego urządzenia, jakim jest tablet, tylko po to, żeby leżało na biurku. Zdarzają się jednak użytkownicy, którzy zwyczajnie nie mają potrzeby noszenia ze sobą tego typu sprzętu. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do przeglądania internetu, a także czytania e-booków.

tablet

Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jednak często podróżujemy ze swoim tabletem i nosimy go w torbie, a niekiedy nawet rzucimy go na tylne siedzenie auta, stanowczo powinniśmy chronić go przed potencjalnymi uszkodzeniami. O ile trwały ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na zarysowania, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. Jak zatem chronić mobilne urządzenie?. Najsensowniejszym rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniego pokrowca. Zarówno w sklepach on-line, jak i marketach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy szeroką ofertę funkcjonalnych etui na tablety. Czym się kierować w wyborze?

Przede wszystkim sprawdźmy przekątną ekranu naszego tabletu. Wielkość ekranu mierzona jest w calach, a więc w zależności od modelu mamy tablety 7 – i 10 – calowe. Te pierwsze są naturalnie bardziej poręczne i pasują do iPad mini etui. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca w torebce.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy naturalnie od naszych potrzeb.

Zaciekawił Cię nasz post? Zachęcamy Cię zatem dalej (http://www.noxel.pl/pl/c/Zestawy-wideodomofonow/4018) – do naszej nowej strony. Tam oczekują na Ciebie rzetelne teksty.

ebook

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli już wiemy w jakim rozmiarze pokrowca szukamy, warto rozważyć parę opcji. Najpopularniejsze modele etui to te, które charakteryzują się nieskomplikowaną konstrukcją.

Ochraniają tablet, ale mogą też pełnić funkcję podstawki, jak przykładowo etui ipad mini. Jeśli natomiast chcemy korzystać z ipada jak z laptopa, to lepszą propozycją będzie pokrowiec posiadający specjalną klawiaturę. Produkt tego typu gwarantuje ochronę urządzenia, a zarazem zwiększa wygodę w trakcie pisania. Możemy też zakupić klasyczne, eleganckie etui, zamykane na zatrzask, które przede wszystkim ładnie wygląda. W ofercie sklepów z akcesoriami nabędziemy także wersję etui dla dzieci, w różnych żywych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Nabywając pokrowiec dobrze jest więc wziąć pod uwagę nie tylko elegancki design, ale również jego użyteczność. Jak już ustalimy jaki rodzaj sprzętu szukamy, fajnie jest przejrzeć różnego rodzaju propozycje i wybrać odpowiednią dla siebie. W jaki sposób to zrobić? Choćby przeglądając gazetki promocyjne jak . Bardzo użyteczna rzecz.