Konsola, czy warto kupić? Przeczytaj nasze rady

przez | 21 września 2022
Istnieją rodzice, którzy twierdzą, iż dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na bezsensownym marnowaniu czasu przed monitorem. Powinni jednak wiedzieć, że odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Co więcej, ma wiele zalet. Udowodniono, iż osoby grające w gry są w stanie zapamiętać znacznie więcej wiedzy, na dłużej je zapamiętują a tym samym stają się bardziej inteligentne.

Na rynku możemy dostać gry pozwalające na rozwijanie wyobraźni, strategicznego myślenia czy umiejętności planowania.
Gry, które stymulują rozwój dziecka. Mały Antek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w dorosłym życiu zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto zdecydować się na zakup konsoli?

Zwłaszcza, że właśnie miała premierę jej nowa wersja. A wraz z nią, po uruchomieniu gry Driveclub będzie nam dane poczuć świat najlepszych samochodów sportowych. Co interesujące, wyścig widzimy z punktu widzenia kierowcy, przez co możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie szczegóły, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak zwykle ma miejsce, prędzej czy później przed konsolą zasiądzie i reszta familii. Dla taty, wspaniałą odskocznią będzie gra inFamous Second Son, w której wreszcie będzie miał możliwość spełnienia swych dziecięcych fantazji i wczucia się w rolę człowieka z ponadludzkimi umiejętnościami.

Zdumiewająca fabuła – to powód dla którego musimy przygotować miejsce na regale dla tej emocjonującej gry.

Mamy natomiast, poprzez przyjemnie wyczerpującą zabawę, zadbają o poprawę sylwetki, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to także niezwykła i ciekawa alternatywa dla siłowni. Konsola do gier wzbogacona jest o czujnik ruchu, który pozwala na wykonywanie ćwiczeń przed telewizorem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – chwile relaksu z gimnastyką.

Nie czekaj! Jeśli zaciekawił Cię ten opis, to przejdź na adres www (http://www.fotoborek.pl/fotokubki-ze-zdjeciem/) i zobacz, co dla Ciebie z pasją stworzyliśmy.

Fakt, nic nie jest w stanie zastąpić nam ruchu na świeżym powietrzu, ale kiedy deszcz za oknem… Podczas owych dni, kiedy pogoda nie motywuje nas do wyjścia na dwór możemy zapomnieć o nudzie. Z padem w dłoni przeniesiemy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów. Emocje gwarantowane!