Nadchodzi nowa generacja

przez | 27 sierpnia 2022
Nieubłaganie nadchodzą 2 wielkie premiery – w sprzedaży pojawią się nowe konsole od potentatów elektroniki. Sprawdźmy, czy w rzeczywistości warto z zapartym tchem czekać na ich premiery.

monitor połączony z xbox one

Autor: Craighton Miller
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox One po pierwszych zapowiedziach nie rozbudził pozytywnych emocji u wielbicieli cyfrowej rozrywki. Znawcy oceniali wyrób jako kiepsko pomyślany – pokazywano głównie na staroświecki projekt maszyny oraz szereg zupełnie bezsensownych funkcji. Z większą radością oczekiwany jest Playstation 4, pochodzący ze stajni SONY. Sprzęt spodobał się znawcom i szarym obywatelom przede wszystkim sporą szybkością. Konsola nie może funkcjonować bez produkcji, które da się na niej uruchomić.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej strony, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne posty – najedź na link wyjazd firmowy mazury.

Oba oczekiwane sprzęty przyniosą graczom wiele świetnych tytułów. Wielu wydawców zapowiedziało już, że ich pozycją ukażą się też na next-genowych konsolach.

A kto ma sobie zamówić nową konsolę? Bez wątpienia ci ludzie, którzy są wielbicielami tych platform. Fani komputerów raczej nie będą ucieszeni przeznaczaniem pieniędzy na sprzęt, który już w dniu pojawienia się na sklepowych półkach będzie zacofany względem najlepszych komputerów osobistych.

Jeżeli masz notebooka, na którym nie włączają się świeże pozycje z branży rozrywki elektronicznej, pochyl się nad kupnem Xbox One (poszukaj więcej informacji tu: dobre źródło) albo Playstation 4. Tą drogą stworzysz wyraźnie rozgraniczenie pomiędzy dziedziną pracy (netbook) a strefą rozgrywki (podpięta pod TV konsola). O ile chodzi o wady konsol, należy najpierw wspomnieć o cenach.

Konsola zwykle nie jest droga, jednak wszystkie pozycje na nią są przeciętnie dwa razy droższe od standardowych pozycji na peceta. Kolejną wadą jest brak opcji modernizowania sprzętu. Standardowy komputer da się zawsze przyspieszyć nowym elementem, takim jak chociażby szybszy procesor. Konsola, taka jak Xbox One, to zamknięty projekt, w którym nieda się nic zmodyfikować. Mimo tego niekoniecznie optymistycznego wpisu, mam coś na osłodzenie życia. Jeśli sprawdzisz tytuł z całą pewnością będziesz miał świetną zabawę.