W jaki sposób zakupić sporo tańsze gry na konsole?

przez | 26 lipca 2021
Kto nie uwielbiałby grania na konsolach? Ostatnimi czasy zauważyć nawet można coraz bardziej znaczącą liczbę pań, które na przykład ze swoimi mężczyznami przez całe dnie grają w różnego rodzaju gry. No cóż, bardzo duże gratulacje dla panów, którzy mają akurat takie kobiety – są prawdziwym skarbem! Jednakże skoro nawet para graczy zasadniczo nie ma zbyt wielu pieniędzy na gierki, niby skąd sfinansować swoje hobby? Przecież sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.

Na całe szczęście gry na Xbox 360 nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Kapitalna wiadomość dla kompletnie niedoinformowanych graczy – strzałem w dziesiątkę jest rozglądanie się za gierkami konsolowymi w tych miejscach, w których to po prostu sprzedawane są o wiele atrakcyjniejsze cenowo gierki. Świetnym rozwiązaniem jest choćby to, aby rozejrzeć się za grami na konsole na najróżniejszych aukcjach internetowych. Zapewne większość czytelników doskonale wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeśli w grę wchodzi robienie zakupów w serwisach aukcyjnych.

Naturalnie zawsze można się jakoś naciąć, lecz jeżeli nie podchodzimy do szukania extra gier niejako po macoszemu, pewnie nie zdołamy zauważyć najmniejszych kłopotów. To mit, że jeżeli zakupimy grę na aukcji, to zapewne dostaniemy ją po bardzo długim okresie czekania. A do tego ta gra będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez paniki! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie rozchodzi się wyłącznie o tę konsolę, które pod naprawdę każdym względem są niesamowite. To powinno ucieszyć graczy z trochę biedniejszych społeczeństw. Przecież niezależnie od pochodzenia, każdy uwielbia konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie interesują nas takie używane tytuły, tak czy siak moglibyśmy zakupić na aukcjach internetowych, choć także w jakimś sklepie, wiele tańszych tytułów (osobiście rekomenduję takie jak tu: Poza tym, co jakiś czas organizuje się bardzo duże wyprzedaże, np. w supermarketowych koszach nietrudno o sporo fantastycznych gier, które na szczęście są całkiem tanie. A więc taka osoba, która myśli, iż w żadnym przypadku nie można zakupić taniej gier na konsole jest w bardzo dużym błędzie. Tak właśnie jest!