Na jaki sprzęt warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o kamery sportowe? Czy GoPro to jedyny słuszny wybór?

przez | 9 kwietnia 2022
Obecna technologia tak ostro idzie naprzód, że jeszcze kilka lat wstecz chyba nikt nie wierzyłby w takie coś. Wiele się zmienia, gdy chodzi o fotografowanie czy nagrywanie video.

Dzisiaj sportowe kamery święcą sukcesy i są bardzo cenione.

Jeżeli ktoś myśli o sportowej kamerce, to pierwsze co przyjdzie mu na myśl, będzie to z pewnością GoPro. Faktycznie, spółka ta posiada wielkie grono swoich fanów, jacy sprzętu tej firmy nie zmieniliby na żaden inny. Jednakże cena tego Urządzenia na pewno nie będzie zachęcająca. Właśnie poprzez uwagę na cenę, wiele ludzi zainteresowała kamera sportowa, jaka została stworzona w Chinach. Kamera Yi od firmy Xiaomi to produkt zachwalany przez sporo klientów. Nie odbiega on jakością od GoPro, a jego cena jest o wiele mniejsza. Sporo osób zamawia ten sprzęt prosto z Chin, dlatego czas oczekiwania to nawet miesiąc. Jednak jeśli nie zależy nam tak bardzo na czasie, to z pewnością można się na ten sprzęt skusić.
Jednak GoPro wcale nie spoczywa na laurach a więc systematycznie można być świadkiem wypuszczenia na rynek ich nowych produktów. Ktoś pomyślałby, iż różnice pomiędzy kolejnymi modelami nie są zbyt wielkie.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (http://www.digital-motion.pl/sesja-zmyslowa/) zamieszczone tutaj. Z pewnością znajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie.

I tutaj możemy być bardzo zaskoczonym, ponieważ GoPro Session Hero4 to sportowa kamerka o bardzo małych wymiarach.

Gazetka promocyjna
To sześcian o boku prawie czterech centymetrów, z tego powodu z łatwością może konkurować w kategorii najmniejsza kamera sportowa.

Do tego jej stopień zaawansowania jest naprawdę spory. Gdyby tego było mało, jest ona także wodoodporna, co na pewno ucieszy zwolenników robienia zdjęć w wodzie. Jak widać technika gna naprzód!