Coś dla pasjonatów emocji na najwyższym poziomie

przez | 10 lipca 2021
Dla osób uwielbiających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych osób, które gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do odgadnięcia. Tymczasem battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy odpalić na komputerze, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.

Komputery

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy z wartką akcją na pewno rozsmakuje się w tej grze. To przeniesienie się do wojny totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, byśmy nie mogli się nudzić. Dlatego, nawet szósta godzina gry okaże się tak samo fascynująca jak jej pierwsze minuty. Warto, więc zarezerwować sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, jakie stawia przed nami bardzo mocno rozwinięty system walki w Battlefield 4. Stale zmieniające się otoczenie, warunki, które w poprzednich edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możliwość gry online pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce wraz z ponad 60 innymi uczestnikami. Siedem trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego chcemy przeprowadzić przez meandry gry, w jednym kawałku. Oczywiście odezwą się przeciwnicy, którzy powiedzą, że gra jest nader jednokierunkowa. Jednak powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie wiedzą jak istotny jest w tej grze aspekt odpowiedniej strategii.

Intryguje Cię, jakie były autorskie źródła? Zatem chcę namówić Cię, byś wszedł na moją inną witrynę. Tam poznasz prawdę.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas ani jednej tajemnicy

Dwa pady do konsoli

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy marzył o tym, by zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście mają tylko upoważnione osoby. Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chce sprawdzić, co dzieje się u niego mieście. Kiedy dorzucimy do tego informatyczne zapędy, to mamy receptę na główną postać gry. Gra watch dogs to genialna rozrywka, serwująca nam postać – hakera, byłego przestępcę, który przez swoje zdolności informatyczne jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i nieźle w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główny bohater siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, mamy również możliwość walki z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może używać broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na kontrolowanie naszego życia. Ale jedno jest pewne gra watch dogs przejmie panowanie nad nami na wiele długich godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko relaks, ale również ćwiczenie naszego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami komputerowymi, to warto zacząć od tej gry. Na początku może być trudno odnaleźć się w świecie gry, ale po dłuższym momencie na pewno poczujemy, że ta gra jest dla nas. Poza tym jeśli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to warto pomyśleć o kupnie watch dogs. To gra dla użytkowników, którzy mają głowę na karku i umiejętność wynajdywania innowacyjnych rozwiązań.