Personal Banking, czyli dofinansowanie dla niewielkich przedsiębiorstw

przez | 21 października 2021
Jeśli zarabiasz trochę więcej aniżeli średnia krajowa, możesz poczuć się zamożnym gościem. Postarają się o to o to banki, dla których jesteś wybornym użytkownikiem. Jednostki o dochodach wyższych niż 5 tys. zł miesięcznie są dla banków zyskownym segmentem rynku. Często zaciągają pożyczki i używają kart, są stabilni finansowo i nieczęsto mają trudności z spłacaniem swoich pożyczek. Dla tej grupy petentów wykreowano więc specjalną wersję usług pod nazwą personal banking.

Przedsiębiorcy przy komputerach

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nazwa personal banking ma budować autorytet jednostek korzystających z tych usług i akcentować ambicję do wyrafinowanego listy najbogatszych. Co prócz tytuły zdobywają klienci ze średniej półki? Osobistego doradcę i możliwość załatwiania swoich spraw w osobnych rejonach w jednostkach banku.

Jeżeli masz chęć zdobyć więcej wiadomości na omawiany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu na witrynę – tam są one bardzo ciekawe.

Majętny pozyska osobistego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Kilka lat frekwencji Polski w Unii Europejskiej wykazało biznesmenom, iż hojnie wspomaga ona wszelkie postępowania idące do modernizowania przedsiębiorstw i podniesienia ich konkurencyjności. O środki na dotacja dla małych firm z tego źródła mają możliwość starać się drobne i typowe firmy potrzebujące wdrożyć struktury IT wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem również fuzję przedsiębiorstw. Pieniądze na dotacje mają sponsorować inwestycje technologiczne zezwalające na zacieśnienie i udogodnienie kooperacji pomiędzy partnerami biznesowymi, także pogłębianie konkurencyjności małych i przeciętnych przedsiębiorstw na rynkach polskim i zagranicznych (np. przez zakup oprogramowania).

Przedsiębiorca zainteresowany pozyskaniem dotacji unijnej powinien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich rejestr odnajduje się na stronie internetowej które udostępniają darmowych konsultacji w trakcie przygotowania wniosku.

Zainteresował Cię nasz tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (http://www.canexpol.pl/), które dostarczą Ci sporo szczegółów na ten temat. Zachęcamy więc do kliknięcia w poniższy link.

Przyjmują również wykonane wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne przesądza lokalizacja pomysłu. Wypełniając dokumentację trzeba to wykonywać bardzo sumiennie, bo wszelkie omyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Zainteresowani powinni również korzystać z kompetentnego wsparcia udostępnianego poprzez przedsiębiorstwa, którym zależy, żeby ich przypuszczalni interesanci mieli kapitał na inwestycje.