Personal Banking, czyli dofinansowanie dla niewielkich przedsiębiorstw

przez | 10 lipca 2021
Jeśli zarabiasz trochę więcej aniżeli średnia krajowa, możesz poczuć się zamożnym gościem. Postarają się o to o to banki, dla których jesteś wybornym użytkownikiem. Jednostki o dochodach wyższych niż 5 tys. zł miesięcznie są dla banków zyskownym segmentem rynku. Często zaciągają pożyczki i używają kart, są stabilni finansowo i nieczęsto mają trudności z spłacaniem swoich pożyczek. Dla tej grupy petentów wykreowano więc specjalną wersję usług pod nazwą personal banking.

Przedsiębiorcy przy komputerach

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nazwa personal banking ma budować autorytet jednostek korzystających z tych usług i akcentować ambicję do wyrafinowanego listy najbogatszych. Co prócz tytuły zdobywają klienci ze średniej półki? Osobistego doradcę i możliwość załatwiania swoich spraw w osobnych rejonach w jednostkach banku.

Jeżeli masz chęć zdobyć więcej wiadomości na omawiany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu na witrynę – tam są one bardzo ciekawe.

Majętny pozyska osobistego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Kilka lat frekwencji Polski w Unii Europejskiej wykazało biznesmenom, iż hojnie wspomaga ona wszelkie postępowania idące do modernizowania przedsiębiorstw i podniesienia ich konkurencyjności. O środki na dotacja dla małych firm z tego źródła mają możliwość starać się drobne i typowe firmy potrzebujące wdrożyć struktury IT wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem również fuzję przedsiębiorstw. Pieniądze na dotacje mają sponsorować inwestycje technologiczne zezwalające na zacieśnienie i udogodnienie kooperacji pomiędzy partnerami biznesowymi, także pogłębianie konkurencyjności małych i przeciętnych przedsiębiorstw na rynkach polskim i zagranicznych (np. przez zakup oprogramowania).

Przedsiębiorca zainteresowany pozyskaniem dotacji unijnej powinien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich rejestr odnajduje się na stronie internetowej które udostępniają darmowych konsultacji w trakcie przygotowania wniosku. Przyjmują również wykonane wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne przesądza lokalizacja pomysłu. Wypełniając dokumentację trzeba to wykonywać bardzo sumiennie, bo wszelkie omyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Zainteresowani powinni również korzystać z kompetentnego wsparcia udostępnianego poprzez przedsiębiorstwa, którym zależy, żeby ich przypuszczalni interesanci mieli kapitał na inwestycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*