Odmień design swojego notebooka i telefonu!

przez | 5 października 2022
Człowiek nie lubi nudy. Szczególnie osoba młoda. Nużyć może monotonia i rutyna. Ogromną radość przynosi zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na remont mieszkania. Część ludzi woli kupić odzież w zupełnie innym stylu. Panie lubią przefarbować włosy bądź odmiennie wystylizować uczesanie.

Możliwości jest cała masa. A przemiany da się zacząć od najdrobniejszych przedmiotów. Popatrz na swoją komórkę. Od zakupu ta sama. Jest w kolorze czarnym bądź szarym. Nudne, prawda? Teraz zerknij na przenośny komputer. Czy standardowa obudowa twojego sprzętu nie znudziła ci się jeszcze? Jeżeli O ile na oba pytania przytaknąłeś, polecam ci: zdobądź ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl

Autor: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin to skórka, specjalny pokrowiec na urządzenie. W cyberprzestrzeni odszukasz wiele firm, które oferują takie naklejki na laptopa. Zwykle strony czarują bogatymi katalogami, gdzie upłynie ci przyjemnie czas, szukając wymarzonego desenia na laptopa.

Czy ta problematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę (http://lombardpiaseczno24h.pl/), która odnosi się do omawianej kwestii, więc na pewno też Cię zainteresuje.

Katalogi są naprawdę wielkie – z pewnością zobaczysz tam protagonistów z ulubionych produkcji, widokówki z najsłynniejszych miejsc i fotosy artystów. Możesz sobie zażyczyć, że naklejka będzie świecić w ciemności. Jeżeli nie przypadnie ci do gustu żaden z fabrycznych szablonów, większość sklepów internetowych oferuje usługę przesłania im wybranego przez ciebie zdjęcia, z którego zostanie wykonana skórka. To sprawi, że laptop otrzyma nowe życie! Naklejki są zaprojektowane do większości firm laptopów – zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E

Autor: Sony
Źródło: Sony

Identycznie jest w przypadku naklejki na telefon. Tu także wybór jest ogromny i istnieje możliwość przesłania własnego projektu. Podobnie jak skiny na laptopy, ozdoby na komórkę mogą fosforyzować. W sprzedaży znajdziesz skórki na dużą liczbę rynkowych typów aparatów – wdał się w polemikę.


Wyświetl większą mapę
Przekonaj się, w jaki sposób da się odświeżyć stary telefon i komputer! Porzuć monotonię i spraw, że przyjaciele będą ci zazdrościć twojego sprzętu!