Plusy i minusy Xbox 360 oraz PS3

przez | 15 grudnia 2022
Konsole już całkowicie przyjęły się w naszych domach. Kiedyś najpopularniejsze były komputery PC, ale obecnie dzięki niskim cenom są one łatwo dostępne. Również to właśnie konsole wręczane są jako prezent. Czy jednak to opcja dla każdego?

gry na konsole 2
Na pewno trzeba zauważyć, że gros gier dostępnych na ps3 i xboxa skierowana jest jednak do męskiego grona odbiorców. To ulega zmianie i coraz więcej nowych tytułów nadaje się dla wszystkich, albo tworzonych jest z myślą o kobietach. Gdy przejrzymy np. gry na Xbox 360 to można zauważyć, że obecnie nadal dominują tytuły typowo męskie jak bijatyki czy wyścigi.

Która konsola?
To też problem przy zakupie pierwszej konsoli. Konsola PS3 kiedyś dominowała na rynku, jednak Xbox i jego spore możliwości spowodowały, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są zbliżone. Kierując się wyborem konsoli można zobaczyć, które gry można kupić na dany rodzaj sprzętu. Czasem tytuły dostępne są tylko na danej konsoli, przykładowo w Halo można zagrać tylko na Xbox360. Cenowo oba sprzęty są podobne, ale tutaj ważne są też inne charakterystyki.

Niedługo następna generacja
Jeżeli gracz może wstrzymać się z zakupem to najlepiej poczekać niecały rok. Już w roku 2013 będzie premiera nowej, czwartej generacji PlayStation. Także niedługo jest premiera Xbox One. Nowe generacje ukazują się dość rzadko, bo co kilka lat. Przez to kupując najnowszą generację będziemy mieli gwarancje, że nowe gry będą prezentowały się tak dobrze jak to możliwe.

Multum gier do kupna
Na konsole jest spory wybór gier.

Gdy przejdziesz do sedna problematyki, to wiedz, że masz możliwość zdobyć pozostałe dane na przedstawiany wątek – przeczytaj w serwisie (http://magazynauto.pl/porady/problem-z-rozruchem-elektryka-takie-auta-czasami-tez-trzeba-odpalac-na-kable-zobacz-kiedy-moze-sie-to-zdarzyc,aid,2677) wszystko, co jest Ci niezbędne w tym miejscu.

Obie konsole są obecne parę lat na rynku i dzięki temu zostało wydanych na nie wiele gier. Fani piłki nożnej będą pewnie kupowali tytuły jak Fifa. Są też i bijatyki czy gry wyścigowe. Wbrew pozorom gry mogą kształcić – można kupić dziesiątki. Jako dowód można sprawdzić gry przygodowe na PS3. Takie gry znakomicie rozwijają umiejętności manualne i inteligencję.

Multimedia
Konsole to także inne możliwości multimedialne. To już domowe centrum rozrywki – łatwo można na nich odtwarzać filmy, przeglądać internet. Metod użycia nowych konsol jest sporo.

Jak dobrze widać konsole oferują dużo opcji użycia. Od strategii po gry wyścigowe – gracz znajdzie coś odpowiedniego. Dlatego wygląda na to, że nadal długo konsola będzie najlepszym wyborem.