Biżuteria to wspaniały akcent

przez | 17 grudnia 2022
Jeśli ubieramy się na istotne spotkanie pragniemy wyglądać elegancko i wytwornie, dlatego ubieramy najlepszy komplet ubrań, dobrze się czeszemy oraz malujemy. Jednak trzeba wspomnieć tu o tym, iż ważne są też dodatki, takie jak biżuteria, gdyż to ona przykuwa spojrzenie i często dopomaga ukryć mankamenty wyglądu, których nie pragniemy pokazywać pozostałym. Jak się okazuje, panie mają tutaj ogromne pole do dyspozycji.

Naszyjniki są niezwykle ważne

Jeśli nasza kreacja składa się z sukni o dużym wycięciu, który chcemy seksownie zakryć, a równocześnie w naszych uszach znajdują się niewielkie kolczyki, to na pewno idealnie spisze się tutaj naszyjnik gruby łańcuch złoty , który ma okazję swobodnie zwisać z szyi, lub ma okazję być wokół niej zawiązany. W dodatku jeszcze możemy się zadecydować na ciekawą zawieszkę, która stanie się wspaniałym uzupełnieniem całego naszego stroju.

Drobne zegarki dla drobnych dam

Kiedy jesteśmy osobą szczupłą i do tego jeszcze posiadamy dość chude ręce, to na pewno w naszym przypadku wspaniale sprawdzi się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest delikatny, wytworny z wąską tarczą, na której poza czterema godzinami: 12, 3, 6 i 9 nie będzie się mieściło nic innego. Bez wątpienia taki zegarek będzie idealnym dopełnieniem naszego stroju tak od święta, jak oraz na co dzień.

Możemy zaszaleć z kolorami

zegarek

Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl

Jeśli uwielbiamy widzieć dokładnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to bez wątpienia musimy się zadecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej więcej informacji tarczy zobaczymy nie tylko każdą godzinę, ale również oraz odmierzone będą minuty, a biały pasek sprawi, że zegarek fantastycznie wpisze się w nasz ubiór. A co jeśli wolimy ciemniejsze kolory ubrań i uważamy, iż biały zegarek będzie się za mocno odbijał? Wówczas mamy okazję zadecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej opisany, jedynie że tarcza jak i pasek są w jasnym brązie.

Możliwości jest dużo

Teraz na rynku jest tak sporo różnej biżuterii i do tego jeszcze tak wiele przeróżnych zegarków, iż z pewnością bez większego trudu uda nam się wszystko dopasować konkretnie do siebie. Tak pod względem rozmiaru, grubości, jak i także kolorów, więc należy zatroszczyć się o to, żeby biżuteria ciągle była niesamowitym dopełnieniem naszego ubioru.