Jakiej marki tablet kupić?

przez | 29 listopada 2022
Na rynku tabletów jest bardzo duża konkurencja. Prym wiedzie kilku największych wytwórców, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też nie najtańsze. Wiele mniej popularnych firm z mniejszym lub większym powodzeniem próbuje urwać trochę z tego ogromnego tortu, i w wielu przypadkach udaje im się zaoferować niedrogie a przy tym porządne tablety, które będą kosztować znacznie mniej niż markowi konkurenci. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Samsung Galaxy TabPRO

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Producent wyposażył go w ekran o przekątnej 10 cali o doskonałych parametrach, i super wydajny procesor zawierający cztery rdzenie. Łącząc to z szybką pamięcią i dostrojonym najnowszym androidem tablet charakteryzuje się wysokim komfortem pracy na każdej aplikacji. Interesującą funkcjonalnością w tych tabletach jest także możliwość wykorzystania go jako aparatu telefonicznego. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) odróżnia się w gronie konkurentów doskonałymi parametrami i wydajnością działania. Ekran ma trochę mniejszy niż konkurent z Overmax, lecz ilością pikseli i nasyceniem kolorów w niczym nie ustępuje innym tabletom (Tablet Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II) Overmax).

Projektanci tabletu Prestigio zdecydowali się postawić na rozrywkę, efektem czego jest wydajna grafika radząca sobie z najbardziej wymagającymi grami, i doskonale spisująca się także przy oglądaniu filmów. Ten model tabletu ma 2 cyfrowe aparaty i możliwość wykorzystywania 3G do łączenia się z z internetem.

O tabletach Samsunga chyba nikomu wspominać nie trzeba, od wielu lat wyroby tej firmy biją rekordy popularności. Najnowsze egzemplarze (więcej: Tablet Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO)) również należą do liderów w swoich klasach, o czym świadczy liczba kupujących i wiele nagród. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to najnowszy model tego producenta z najpopularniejszej grupy urządzeń mających przekatną 7 cali. Lecz linia produktów Galaxy Tab 3 to również modele o innych wymiarach, klienci często zaczynają wybierać modele 10-calowe, ale również zdobywające coraz większą popularność urządzenia o matrycy 8-calowej, przedstawicielem których został Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).