Gdzie znaleźć strój łowczego?

przez | 10 lipca 2021
Każdy łowca wie, iż oprócz należytego wyposażenia, ogromnie znaczący jest dobry ubiór, aby wygodnie i swobodnie poruszać się w toku łowów. Nowoczesne okrycia myśliwskie, jakich coraz większy asortyment znajdujemy w sklepach, odsłaniają, jak dynamicznie modernizuje się ten obręb przygotowania myśliwego do udanego, wygodnego, ale również pewnego i szykownego myślistwa.

po polowaniu

Autor: Nick Webb
Źródło: http://www.flickr.com

Ubiory myśliwskie, to nie wyłącznie okrycie wierzchnie. Sklep myśliwski oferuje bieliznę z należytych materiałów, cechujących się dobrą przepuszczalnością wilgoci i powietrza. Nie zapominajmy o ciepłych skarpetkach z należytego materiału. Wskazane jest, aby były wzmacniane na pięcie i palcach, mogą to być skarpetki niekurczliwe, które umożliwią nam wygodę w toku polowania. Obuwie do łowiectwa powinny być oczywiście wodoszczelne, lecz powinny też oddychać. Normą są dziś buty ze skóry wodoodpornej. Sklep myśliwski proponuje również obszerny asortyment gumiaków. Niemało z nich, dzięki wymiennym ocieplaczom, wolno użytkować przez cały rok.

W asortymencie sklepu myśliwskiego wyszukamy także ocieplane spodnie myśliwskie. Sporządzone są z nieszeleszczącego surowca z oddychającą membraną. Spodnie myśliwskie wzmocnione są kolejnym towarem na kolanach, żeby powiększyć ich odporność. Występują z wariancie z szelkami, albo bez. Ponadto wyposażone są w wodoszczelne zamki chroniące przed niesprzyjającą pogodą. Wspaniałym dopełnieniem jest kurtka myśliwska, która stanowi uzupełnienie odzienia każdego myśliwego. Kurtka – kliknij w link – to zakończenie ubioru myśliwego. Cała oferta spodni – oferta spodni myśliwskich.

myśliwi na polowaniu

Autor: Susan Drury
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejsze kurtki myśliwskie uczestniczą w naturalnym technologicznym wyścigu, zarówno w zakresie wyboru materiałów, jak i szczegółowych podejść. Bez względu na to, jaką markę wyłowimy najistotniejsze jest, aby kurtka, podobnie jak spodnie myśliwskie, była nieprzemakalna i chroniła przed wiatrem. Oczywiście kurtkę dopasowujemy do typu polowania, warunków atmosferycznych i pory roku. Nie sposób przytoczyć wszelkie praktyczne dodatki do stroju myśliwego, które proponuje sklep myśliwski. Ich ranga, wygląd i rola również są różnorodne. Wejdź na stronę sklepu: sklep dla myśliwych.