Szeroki wybór tabletów – w jaki sposób sobie z tym poradzić?

przez | 10 lipca 2021
Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych mających zachęcić konsumentów do kupna właśnie ich produktów. Zmieniły się również preferencje jeśli chodzi o przekątną matrycy. Do niedawna popularne były tablety 7 i 10 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wymiary, na przykład 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowe urządzenie w najpopularniejszej klasie tabletów z 7-calową przekątną (więcej informacji znajdziesz tutaj: Tablet A1000 (59-369818)). Ekran ma rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na wygodne użytkowanie większości aplikacji. Ogromnym plusem tego tabletu jest wysokiej jakości dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm mocnym głośniczkom stereo. Z kolej Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali upakowane w stylowej czarnej obudowę.

Jeżeli omawiany wpis Cię zaciekawił, to kliknij ten odnośnik, to niezwykle użyteczny artykuł (http://www.zdrowie-dom.pl/39-akcesoria-do-jonizatorow-wody), który prezentuje pokrewne tematy.

Tablet już na pierwszy rzut oka będzie sprawiał wrażenie porządnie zrobionego, a jednocześnie eleganckiego i stylowego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Wewnątrz jest tak samo dobrze, procesor o czterech rdzeniach bez żadnych problemów powinien sobie poradzić z większością aplikacji, a duża ilość ramu zagwarantuje wydajność w każdej uruchomionej grze. Dodatkowo ten model został wyposażony w łączność 3G, dzięki czemu ma on możliwość mobilnego dostępu do internetu w dowolnym miejscu. No i trzeba jeszcze pamiętać o pojemnej, która znacznie przedłużyła czas jaki urządzenie pracuje.

Podobne parametry ma Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G.

Jeżeli jesteś zdania, że ten tekst jest interesujący, prędko sprawdź ponadto szczegóły na witrynie (https://m2t.com.pl/), wtedy z pewnością zapamiętasz więcej informacji.

Matryca o przekątnej 10 cali zapewnia ostry i wyraźny obraz o rozdzielczości 1280×1600 pikseli, a procesor z dwoma rdzeniami wydajność, która wystarczy do sprawnej i szybkiej pracy. Także tablet Kiano (na Ceneo bardziej szczegołowo) ma na wyposażeniu modem 3G oraz pojemną baterię, a w przeprowadzanych testach wypada bardzo korzystnie na tle innych konkurentów. Firma Kiano postanowiła zaproponować coś także dla dzieci, i dla nich dedykowany jest Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niskiej cenie i solidnemu wykonaniu ten model tabletu świetnie nadaje się jako upominek dla wszystkich maluchów.