Każdy laptop potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza te, które są wykorzystywane w pracy

przez | 24 marca 2022
W naszym kraju obowiązuje takie prawo, że każdy komputer, który jest używany w firmach, powinien posiadać oryginalny program.
Na pewno wszyscy pamiętamy skandal oraz kompromitację, na które wystawiona była policja, gdy pewnego dnia okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy wśród rodaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. W obecnych czasach tego typu zachowania są już raczej rzadkie. Wszystkie firmy wiedzą, że laptopy, które są w obiekcie oraz używane są przez osoby tam zatrudnione, powinny mieć legalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To szalenie istotne. Musimy posiadać na to fakturę i w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeżeli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście mamy szansę, by zapytać o rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić kurs z nowego systemu.

Nie wahaj się – w szukaniu zajmującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (http://armands.pl/) w nowe linki. Po pewnym czasie zapewne odnajdziesz coś atrakcyjnego.

Będzie to na pewno dość użyteczne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, ponieważ po prostu o nich nie wiemy. Tego typu szkolenie może być także wykonane online.

Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że musimy dostać również gwarancję.