Papierowe czy elektroniczne, wciąż toczy się spór

przez | 5 grudnia 2022
Sporo ludzi twierdziło, że jeżeli zjawią się e-booki oraz audiobooki to książki papierowe przejdą w zapomnienie oraz ludzie przestaną z nich wykorzystywać. Jednak jak się okazuje, tak jedna jak i druga możliwość posiada własnych zwolenników i przeciwników, a bój między tymi trzema ofertami cały czas jest niesamowicie zacięty.

Przy audiobooku też trzeba się skupić

E-booki w natarciu

Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre panie domu nie posiadające chwili na przeczytanie książki, decydują się na gdzie kupić audiobooka?, którego mogą słuchać w czasie gotowania czy sprzątania. Pewnie że taka możliwość jest naprawdę fantastyczna, bo możemy zrobić kilka rzeczy na raz nie mniej trzeba wydawać sobie także sprawę, że z takiej możliwości może używać jedynie osoba, która ma podzielną uwagę i która posiada świadomość, iż nagle nie wyłączy się w czasie czytanej książki. Pewnie że można włączyć audiobooka oraz spokojnie usiąść sobie w fotelu, jednak czy wtedy również niespodziewanie możemy się oddać nieplanowanym rozmyślaniom. A jeśli kochamy szelest kartek, zapach druku, to mamy szanse sięgnąć po książkę kup książkę online, która z pewnością przeniesie nas w zupełnie inny świat.

Poradniki też są już oferowane w nowej technologii

Autor: RossinaBossioB

Kiedy chcemy skorzystać z jakiegoś poradnika oraz na przykład pragniemy sobie umilić podróż autem, to można się zaopatrzyć w Wywieranie wpływu na ludzi płyta (audiobook), przez który nauczymy się jak warto wpływać na znajomych, tak by uzyskać własne plany. Co ważne dzięki takiemu słuchaniu podróż minie nam sporo prędzej i ciekawiej. A jeżeli zainteresujemy się innymi państwami, to możemy się zadecydować na wydane w wersji papierowej Opracowanie zbiorowe Czechy i Słowacja przewodnik wiedzy i życia, przez co jeszcze bardziej zbliżymy sobie dane o tym kraju.

Każdy znajdzie coś miłego dla siebie
Trzeba sobie wydawać sprawę z tego, iż każdy wyszuka coś interesującego dla siebie, a więc nawet jeśli nie kochamy czytać, to oraz tak otrzymujemy szansę zaznajomienia się z najważniejszymi pozycjami na rynku wydawniczym, dzięki czemu będziemy mogli zabłysnąć tak uzyskaną wiedzą w czasie spotkania w większym gronie.