Co znaczy, iż hotel zapewnia najlepszą jakość? Czym się musi odznaczać? Co jest najważniejsze dla gości?

przez | 10 lipca 2021
Wygodne, ekskluzywne pokoje, najwyższych lotów praktyki hotelarskie, komfortowe sale konferencyjne, tradycja i pewność komfortu. Te cechy można sobie zażądać od najlepszych hoteli. W takich miejscach możemy poczuć się jak we własnym domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.

klik

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród bogatej oferty brakuje jednak takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, gdyż czasami w ślad za opinią nie idzie odzwierciedlenie w normalnym życiu. Całe szczęście w tej ofercie jesteśmy w stanie odnaleźć ciekawe hotele konferencyjne, a jednym z nich jest z całą pewnością Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie tylko bogato urządzone pomieszczenia, to również idealne sale konferencyjne. Można przyznać, że to najbardziej pokaźne hotelowe centrum kongresowe we Wrocławiu. Każdy gość biznesowy pochwali to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla pięciuset osób, konferencje dla 600. Haston Congress Center jest grupą Haston City Hotel. Oferowane są sale o różnej powierzchni, jest także możliwość ich połączenia, co umożliwia zaplanowanie kameralnych spotkań, a jednocześnie większych kongresów, targów, szkoleń i konferencji.

konferencja

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z sali konferencyjnej wzbogacona jest w najbardziej nowatorski sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze do sieci internetowej. Haston City Hotel oferuje naprawdę bardzo dużo. Jeśli chcesz zorganizować bankiet to lepszej oferty nie znajdziesz. Sala w Hastonie ma powierzchnię sześciuset metrów kwadratowych i wysokość 4 metrów. Jest również własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, jednocześnie jest też podest i bankietowe światła. Do Sali możemy się dostać od razu z parkingu, istnieje także bezpośrednie wejście z parkingu na pierwsze piętro centrum Kongresowego. To oznacza, iż jesteśmy w stanie ominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co oferuje komfort gościom hotelowym, ale także konferencyjnym. Te i wiele pozostałych udogodnień to gwarancja, że poczujesz prawdziwy komfort, który został już sprawdzony przez wielu zadowolonych gości. Jeśli więc szukasz prawdziwego znaku jakości, czy to pokoju na weekend czy sale na konferencje, Haston City Hotel (link) to najbardziej odpowiednie do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, zorganizuj jak najbardziej profesjonalnie konferencję. To ważne, ponieważ wizerunek odpowiedniego miejsca jest tak samo wistotny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.