Inspiracje na wyposażenie mieszkania odszukasz na naszym blogu

Polecamy wam blog, który stanowi odmianę od tych, od których roi się w Internecie. Jest to blog o wnętrzach, jednak nie wstawiamy tu ton fotografii skopiowanych z Pinterest’a tudzież innych portali pełnych inspiracjii jak urządzić pokój.

aranżacja wnętrz

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Jesteśmy także samodzielni – nie współpracujemy z producentami meblowymi czy budowlanymi.

Wejdź na ten link i zobacz więcej nowoczesne żyrandole bardziej precyzyjnych wiadomości dotyczących prezentowanego tutaj artykułu. Niewątpliwie jest on bardzo atrakcyjny.

Jest to całkiem inny blog wnętrzarski, niż te które widzieliście do tej pory – . Nie będzie on całkiem pozbawiony grafiki, ale tez nie będzie ona jego najważniejszą cząstką. Przede wszystkim będziemy się starać dostarczyć inspiracji i pokazać na jakie problemy powinniśmy zwrócić uwagę. Nie sugerujemy żadnych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inny gust i zapotrzebowanie. Przede wszystkim to nie my będziemy żyć w twoim domu. Każdy post poświęcony będzie innemu pomieszczeniu, stylowi wystroju wnętrz, albo innemu rozwiązaniu.

Chcemy pokazywać tu modę obowiązującą w różnych regionach. Nieważne czy posiadasz wielki dom czy malutką kawalerkę, masz dużo pieniędzy czy musisz liczyć się z każdą złotówką, u nas znajdziesz to, czego poszukujesz. Trendy o których piszemy pochodzą z współczesnych kolekcji i pomysłów stylistów, nie przypominamy w kółko tego co było modne kiedyś.

W naszych inspiracjach stawiamy na praktyczność i funkcjonalność. Ne publikujemy inspiracji, które choć wyglądają ciekawie w zupełności wykluczają dłuższe mieszkanie i korzystanie z łazienki. Staramy się aktualizować naszego bloga przez cały czas. Polecamy subskrypcję, żeby żaden nowy post nie umknął waszej uwadze – .

przykładowa aranżacja salonu

Autor: Builders Design
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy nadzieję, że ten blog wnętrzarski pokaże wam co w trawie piszczy, a dzięki jego regularnemu czytaniu kwestie aranżacji wnętrz nie będą już miały przed wami żadnych tajemnic. Aranżowanie wnętrz jest naszą pasją, fascynuje nas wszystko co związane z tą tematyką, dlatego nie przedstawiamy jej ogólnikowo.