Drony opanowują świat i umysły wszystkich sympatyków nowoczesnych technologii.

światem mediów i nowoczesnych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie rządzi jedno słowo.

Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być wykorzystywane do celów militarnych albo cywilnych. Dzisiaj drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla młodszych i starszych sympatyków techniki i wynalazków.
Na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych do użytku cywilnego, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich cechami charakterystycznymi. Jednym z szeroko polecanych modeli jest na pewno dron Inspire 1 Jego popularność niewzięła się znikąd. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na robienie bardzo dokładnych zdjęć. Do innych zalet tego bezzagłogowca zalicza się m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz opcja obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.
konsole

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

dronlandia.pl/dji-inspire-1-pro

Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym ś pełna specyfikacja na www.dronlandia.plcyfikacja na ). Jest to pierwszy bezzałogowiec tego amerykańskiego producenta, który już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma tworzy dron Karma, kamera GoPro, kontroler z ekranem LCD, gimbal oraz praktyczne etui. Ogromną zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.

GoPro od lat produkuje urządzenia dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, kładzie nacisk na łatwość transportu i funkcjonalność.