Zabawa mondozoo, rozgrywka mondoveto, gra kraj wikingów

Grając w Krainę Wikingów, bardzo dużo czasu spędza się w miastach, osadach, lub przystaniach. W tych oczywiście punktach trzeba zbyć przywłaszczone przedmioty, albo wymienić je na takie, jakie będą potrzebne nam się w dalszej zabawie. Chcąc podjąć się dowolnego zadania, należałoby się udać do oberży. W środku jest zagadkowy osobnik, który zleci nam misję do wykonania. Wielorakość funkcji w grze kraina wikingów jest duża, dlatego nikomu nie powinno się znużyć ich realizowanie.
Jeśli dopadną nas kłopoty płatnicze, a dochody z grabieży okażą się mizerne , konieczne okaże się zapracowanie kolejnych talarów. W tym celu jest możliwość udać się do pracy, albo wziąć udział w bitwach na arenie. Jeżeli uda nam się pokonać innego gracza, otrzymamy jego kapitał. Gra kraina wikingów jest niezwykle absorbująca.

Gra mondo zoo zdziwi nas swoją nieszablonowością i jeszcze większą prostotą - sprawdź informacje. Rozgrywka opiera się na układzie stopni, które nazywają które budowy i zwierzęta w danej chwili zdołamy wtajemniczyć do naszego parku. Zasadniczym zamierzeniem gry mondo zoo, jest dążenie do ożywienia parku, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać niezwykle wartościowe
gry
Źródło: http://www.morguefile.com/
odmiany zwierzaków z całego świata.
Układ ogrodu zoologicznego zależy jedynie od własnego wyobrażenia i naszej kreatywności. Powinniśmy sprawić nasze obiekty przyjaznymi dla zwierząt i osób, aby wypracować tak bardzo konieczne pieniądze.

Podstawowym celem gry mondo veto, jest leczyć zwierzęta i pozostać najlepszym weterynarzem na świecie. Mimo postępów w grze, w najcięższych sytuacjach przydatna jest pomoc paru kolegów. Utworzono klinikę, która zapewnia wspólną pracę trojga weterynarzy i oferuje najwspanialsze usługi. Bez względu na to, czy gracz woli grę solo, lub wspólną, jest sporo misji, wyzwań i zawodów, jakie pozwalają konkurować z drugimi weterynarzami w zabawie - .

Terapia zwierzaków w mondo veto włącza trzy poziomy - diagnozę, operację i terapie. Gracz winien mieć odpowiednią znajomość do przejścia jakiegokolwiek szczebla.