Chcesz poczuć siłę niezwykłej technologii? Dowiedz się, co w tej chwili możesz kupić, żeby zrobić oryginalne fotografie i…polatać

W życiu każdego człowieka jest dużo ważnych momentów – narodziny, pierwsze kroki, pójście do szkoły, zabawy, zakończenie edukacji, wesel + wiele innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia tylko spisywać. Następnie pojawiły się aparaty, które w tym pomagały. Później pojawiły się kamery.

Obecnie aparaty i kamery to wysokiej jakości sprzęty, które wciąż są unowocześniane. To, co zakupiliśmy dwa lata temu, w tej chwili okazuje się stareńkim modelem. Świat nowinek technologicznych gna przed siebie w zastraszającym tempie. Dla przykładu weźmy drony. Kilka lat temu

zdjęcie z kamery

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

wydawało się, iż to sprzęt zarezerwowany dla służb wojskowych, że pojawia się jedynie tam, gdzie nie można lub się nie chce wysłać żołnierzy. Dzisiaj owy sprzęt jest czymś zwyczajnym.

Przeczytaj poza tym takie ciekawe wskazówki z www, które znajdziesz pod tym odnośnikiem – one też rozpatrują to zagadnienie.

W naszym państwie można nawet kupić szkolenia w pilotowaniu dronów. Na początek doskonałym dronem, o którym warto wspomnieć jest DJI Phantom 3. Do sprawdzenia tutaj: Posiada wifi, GPS, jest bardzo lekki i może pracować bez ładowania nawet 25 minut – reasumując DJI Phantom 3 to idealny sprzęt dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z dronami.

Do uwiecznienia jedynych w swoim rodzaju chwil w życiu bardzo przydatna jest kamera GoPro Hero 4 (poznaj: ). Wyjątkowo zaawansowana technologicznie, mająca jedną z najlepszych jakościs obrazu. Ma zamontowane Wi-Fi jak również Bluetooth. Co niezwykle ważne (a również

kamera

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

rzeczywiste w parze z dronem) GoPro Hero 4 można obsługiwać zdalnie. Ma się całkowitą kontrolę nad kamerą – jest się w stanie robić fotosy, zatrzymywać nagranie filmu, operować w ustawieniach. A dzięki dedykowanej aplikacji wszystko, co zostanie stworzone przez GoPro Hero 4 można udostępniać w mediach społecznościowych, przez e-mail, jak również mms.

Obecnie prawie każdy może stworzyć niepowtarzalny film. Może to zrobić na własną rękę lub wynająć osobę, dla której dron – tutaj – z kamerą będzie czymś prostym w obsłudze. Dzięki najnowszym technikom niezwykłe momenty w życiu rodziny nie przepadną, zostaną zapisane. A co warto podkreślić – w świetnej jakości. Być może za kilka lat i to będzie już przeżytkiem, jednak w chwili obecnej to najlepsze, co można znaleźć na polskim rynku.