Odmień design swojego notebooka i telefonu!

Człowiek nie lubi nudy. Szczególnie osoba młoda. Nużyć może monotonia i rutyna. Ogromną radość przynosi zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na remont mieszkania. Część ludzi woli kupić odzież w zupełnie innym stylu. Panie lubią przefarbować włosy bądź odmiennie wystylizować uczesanie.

Możliwości jest cała masa. A przemiany da się zacząć od najdrobniejszych przedmiotów. Popatrz na swoją komórkę. Od zakupu ta sama. Jest w kolorze czarnym bądź szarym. Nudne, prawda? Teraz zerknij na przenośny komputer. Czy standardowa obudowa twojego sprzętu nie znudziła ci się jeszcze? Jeżeli O ile na oba pytania przytaknąłeś, polecam ci: zdobądź ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl

Autor: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin to skórka, specjalny pokrowiec na urządzenie. W cyberprzestrzeni odszukasz wiele firm, które oferują takie naklejki na laptopa. Zwykle strony czarują bogatymi katalogami, gdzie upłynie ci przyjemnie czas, szukając wymarzonego desenia na laptopa. Katalogi są naprawdę wielkie – z pewnością zobaczysz tam protagonistów z ulubionych produkcji, widokówki z najsłynniejszych miejsc i fotosy artystów. Możesz sobie zażyczyć, że naklejka będzie świecić w ciemności. Jeżeli nie przypadnie ci do gustu żaden z fabrycznych szablonów, większość sklepów internetowych oferuje usługę przesłania im wybranego przez ciebie zdjęcia, z którego zostanie wykonana skórka. To sprawi, że laptop otrzyma nowe życie! Naklejki są zaprojektowane do większości firm laptopów – zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E

Autor: Sony
Źródło: Sony

Identycznie jest w przypadku naklejki na telefon. Tu także wybór jest ogromny i istnieje możliwość przesłania własnego projektu. Podobnie jak skiny na laptopy, ozdoby na komórkę mogą fosforyzować. W sprzedaży znajdziesz skórki na dużą liczbę rynkowych typów aparatów – wdał się w polemikę.


Wyświetl większą mapę
Przekonaj się, w jaki sposób da się odświeżyć stary telefon i komputer! Porzuć monotonię i spraw, że przyjaciele będą ci zazdrościć twojego sprzętu!