Szeroki wybór tabletów – w jaki sposób sobie z tym poradzić?

Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych mających zachęcić konsumentów do kupna właśnie ich produktów. Zmieniły się również preferencje jeśli chodzi o przekątną matrycy. Do niedawna popularne były tablety 7 i 10 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wymiary, na przykład 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowe urządzenie w najpopularniejszej klasie tabletów z 7-calową przekątną (więcej informacji znajdziesz tutaj: Tablet A1000 (59-369818)). Ekran ma rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na wygodne użytkowanie większości aplikacji. Ogromnym plusem tego tabletu jest wysokiej jakości dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm mocnym głośniczkom stereo. Z kolej Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali upakowane w stylowej czarnej obudowę.

Jeżeli omawiany wpis Cię zaciekawił, to kliknij ten odnośnik, to niezwykle użyteczny artykuł (http://www.zdrowie-dom.pl/39-akcesoria-do-jonizatorow-wody), który prezentuje pokrewne tematy.

Tablet już na pierwszy rzut oka będzie sprawiał wrażenie porządnie zrobionego, a jednocześnie eleganckiego i stylowego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Wewnątrz jest tak samo dobrze, procesor o czterech rdzeniach bez żadnych problemów powinien sobie poradzić z większością aplikacji, a duża ilość ramu zagwarantuje wydajność w każdej uruchomionej grze. Dodatkowo ten model został wyposażony w łączność 3G, dzięki czemu ma on możliwość mobilnego dostępu do internetu w dowolnym miejscu. No i trzeba jeszcze pamiętać o pojemnej, która znacznie przedłużyła czas jaki urządzenie pracuje.

Podobne parametry ma Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. Matryca o przekątnej 10 cali zapewnia ostry i wyraźny obraz o rozdzielczości 1280×1600 pikseli, a procesor z dwoma rdzeniami wydajność, która wystarczy do sprawnej i szybkiej pracy. Także tablet Kiano (na Ceneo bardziej szczegołowo) ma na wyposażeniu modem 3G oraz pojemną baterię, a w przeprowadzanych testach wypada bardzo korzystnie na tle innych konkurentów. Firma Kiano postanowiła zaproponować coś także dla dzieci, i dla nich dedykowany jest Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niskiej cenie i solidnemu wykonaniu ten model tabletu świetnie nadaje się jako upominek dla wszystkich maluchów.