Najlepsze upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają dostawać klocki lego na gwiazdkę.

Zbliżające się powoli Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich dzieci czas wielkiej magii. Śnieg padający z nieba, ubieranie choinki lub przygotowywanie wigilijnej kolacji to chwile, za którymi się tęskni przez cały rok. Lecz chyba najbardziej wytęsknione jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, czyli wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się najmłodszym dziwić, że z taką tęsknotą oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo przecież takich dni, w których dostaje się prezent jest raptem kilka, a Boże Narodzenie będzie chyba najprzyjemniejszym z nich.

Lego

Autor: Charles & Adrienne Esseltine
Źródło: http://www.flickr.com

Tradycja prezentów w tym okresie ma długą historię, bo sięgającą starożytnego Rzymu, i jak widać w niezmienionym stanie przetrwała do chwili obecnej. A że nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższych latach miała zaniknąć, to wszyscy rodzice muszą się dobrze przygotować do tego przepięknego dnia. Tak przygotować, aby wszystkie dzieci były w pełni zadowolone i szczęśliwe z tego, co pod choinką uda im się znaleźć.

A znajdują sporo różnych rzeczy, bowiem lista najbardziej popularnych świątecznych upominków jest całkiem pokaźna. Ale od dawna na pierwszej pozycji na niej znajdują się zabawki, i chyba trudno dziwić się temu. Zabawki to od lat świetny, idealny dla każdego dziecka upominek. A wśród nich z kolei na pierwszym miejscu od lat królują klocki Lego, i temu też nie powinno się dziwić, bo Lego to jeden z największych na świecie wytwórców dziecięcych zabawek, a klocki z tym szczególnym logo znają maluchy na całym świecie.

Lego

Autor: Charles & Adrienne Esseltine
Źródło: http://www.flickr.com

Lego sprzedaje klocki dla wszystkich grup wiekowych, włącznie z dorosłymi, którym pozostały dziecięce pasje. Dla najmłodszych oferowana jest seria Duplo z dużymi, bardzo wygodnymi do składania elementami. Starsze dzieci do wyboru dostają kilka serii z bohaterami ulubionych filmów, w tym także lego mixels. Natomiast dla tych większych miłośników klocków oferowane są modele, przy budowaniu których naprawdę trzeba się trochę napracować.