Archiwa tagu: fotograf

fotograf

Solidny fotograf powinien być solidnym rzemieślnikiem, jednakże konieczna jest również odrobina talentu. Równie istotny jest profesjonalny sprzęt

Życie zdefiniowane obrazami potrafi być ożywcze i bardzo ciekawe. Nie jest to tylko to, co dostrzegamy, chociaż obrazy zdominowały nasze pole widzenia i wyobraźnię codziennie, ale to, co jesteśmy w stanie uwiecznić na fotografiach. To co na zdjęciach potrafi opisać więcej i lepiej, niż to co widzimy w normalnym, codziennym życiu. Co prawda, zdjęcia to troszkę inna realność, tym bardziej w czasach Photoshopa, gdy każde zdjęcie można odpowiednio „podrasować”. Pomimo wszystko, dla osób, które zawodowo robią zdjęcia liczy się tak naprawdę prawdziwe zdjęcie, czyli coś, co możemy nazwać fotografią bez żadnych ulepszeń.

Jak dobrze dobrać dobrego fotografa na ślub? Przegląd propozycji w Poznaniu.

Ślub to dla Młodej Pary wyjątkowe wydarzenie, które chcą mieć dopracowane do perfekcji. Jak w związku z tym sprawić, aby ta jedna z niewielu pamiątek po tym odświętnym zdarzeniu była pamiątką na całe życie, jaką entuzjastycznie będzie się odtwarzać, a kiedyś pokazywać dzieciom jak również wnukom?
[IMG=006internDziecko4e7c4b2f2c71e.

Jak się obecnie przedstawia rynek latających dronów, gdzie te urządzenia znajdują obecnie zastosowanie.

Sterowane maszyny latające używane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój techniki spowodował, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zarzucone niedużymi statkami powietrznymi. Dzisiaj najtańsze drony kupi się już za kilkadziesiąt złotych. W tej cenie otrzyma się niewielką zabawkę, jaka też tylko do zabawy posłuży. W kwocie pięciuset złotych kupi się już drona, który będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz w dalszym ciągu będą to zastosowania typowo amatorskie.