dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przydatne mierniki zużycia energii - jak wiele energii elektrycznej pobierają pojedyncze urządzenia?

wiatraki
Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym domu znajduje się zainstalowany licznik energii, aczkolwiek nie wiemy jak wiele prądu pobierają poszczególne urządzania, takie jak na przykład lodówka, pralka czy też komputer. Okazuje się, iż zakładając miernik zużycia energii będziemy mogli dowiedzieć się jak dużo prądu bierze konkretne urządzenie w naszym domu. Co prawda mierniki urządzeni energii także pobierają prąd, ponieważ podłącza się je do gniazdka, lecz jest to najmniejszy koszt - mniej więcej 2 złote na rok, więc z pewnością nasze portfele tego nie odczują.

Urządzenia i gadżety elektroniczne, które wskazane jest aby mieć w swym mieszkaniu

Firefox
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę zdecydowana większość ludzi posiada rozmaitego rodzaju sprzęty elektroniczne, dzięki którym może o wiele sprawniej żyć każdego dnia.

Jak zatroszczyć się o bezpieczeństwo i zabezpieczyć daną nieruchomość?

sklep
Autor: uroczysko.net.pl
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie naszych czasów dość wiele osób korzysta z najnowocześniejszych technologii, aby z ich pomocą zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. Jest to niezwykle znamienne w przypadku przestronnych posesji mieszkalnych bądź firm, na terenie których znajduje się cenne Wyposażenie.

W jaki sposób spowodować, żeby nasz dom był jeszcze bardziej wygodny?

oświetlenie
Autor: Paragon Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy chciałby, ażeby jego dom był maksymalnie bezpieczny, możliwie najbardziej stylowy i komfortowy. Na nieszczęście naprawdę często realizacja tych marzeń wiąże się z koniecznością zaangażowania dość dużych środków finansowych. Są jednakże rozwiązania, które pozwolą nam wypracować takie rezultat przy dość niedużych wydatkach. Wszystko zależy naturalnie od tego, jakie rezultaty mamy zamiar uzyskać. Czy powinniśmy zdecydować się na tzw. inteligentną instalację?

Jaki zakupić prezent, kiedy brakuje nam pomysłu? Co możemy zrobić w takiej sytuacji?

Prezenty
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami może to być dla nas spory problem, kwestia jakiego rodzaju podarunek wybrać pojawia się w czasem w nieprzewidzianym momencie i wtedy nie wiemy, co zrobić. Czasem jest po prostu tak, iż zapomnieliśmy o urodzinach jakiejś osoby oraz staramy się to szybko nadrobić, jednak w takim momencie nasz prezent może być zupełnie niedopasowany. Jak w związku z tym sprawić, by prezent kupowany na szybko okazał się jednak trafiony?

Elektroniczne rozliczenie pit pozwala zaoszczędzić wiele godzin

rozliczanie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
W urzędach do tej chwili spędzało się dużo godzin, szczególnie gdy stawaliśmy się przymuszeni oddać jakieś pisma, które przekazywali wszyscy pozostali obywatele. Przez to właśnie warto wykorzystywać z przeróżnych udogodnień, które powodują, że wszystko mamy szansę załatwić dużo prędzej oraz to niejednokrotnie, bez potrzeby wyjścia z domu.

Pomysły na urządzenie mieszkania odszukasz na naszym blogu

aranżacja salonu
Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
Pokazujemy wam blog, który jest zupełnie inny od tych, od których roi się w Internecie. Jest to blog o wykończeniu wnętrz, jednak nie wstawiamy tu ton fotografii ukradzionych z Thumblr'a tudzież innych portali społecznościowych pełnych inspiracjii jak wykończyć mieszkanie.