fotograf

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Solidny fotograf powinien być solidnym rzemieślnikiem, jednakże konieczna jest również odrobina talentu. Równie istotny jest profesjonalny sprzęt

aparat fotograficzny
Autor: Dave Kennard
Źródło: http://www.flickr.com
Życie zdefiniowane obrazami może być ożywcze i niezwykle ciekawe. Nie jest to tylko to, co widzimy, chociaż obrazy dominują nasze pole widzenia i wyobraźnię codziennie, lecz to, co możemy uwiecznić na fotografiach. To co na zdjęciach potrafi opisać więcej i lepiej, niż to co dostrzegamy w normalnym, codziennym życiu. Co prawda, zdjęcia to trochę inna rzeczywistość, tym bardziej w czasach Photoshopa, gdy każdą fotografię jesteśmy w stanie ciekawie „podrasować”. Niemniej, dla osób, które profesjonalnie wykonują zdjęcia liczy się tak naprawdę prawdziwe zdjęcie, czyli coś, co możemy nazwać fotografią bez żadnych ulepszeń.

Jak dobrze dobrać dobrego fotografa na ślub? Przegląd propozycji w Poznaniu.

Dziecko przed komputerem
Autor: Żarówka PR i Marketing
Źródło: Żarówka PR i Marketing
Ślub to dla Młodej Pary wyjątkowe wydarzenie, jakie chcą mieć dopieszczone do doskonałości. Na jakiej zasadzie w związku z tym sprawić, aby ta jedna z kilku pamiątek po tym odświętnym zdarzeniu była pamiątką na całkowite życie, którą entuzjastycznie będzie się oglądać, a pewnego dnia demonstrować dzieciom tudzież wnukom?


[IMG=006internDziecko4e7c4b2f2c71e.

Urządzenia i gadżety elektroniczne, które wskazane jest aby mieć w swym mieszkaniu

Firefox
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi posiada rozlicznego typu sprzęty elektroniczne, dzięki którym zdoła zdecydowanie lepiej funkcjonować każdego dnia.

Jak się obecnie przedstawia rynek latających dronów, gdzie te urządzenia znajdują obecnie zastosowanie.

dron
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Bezzałogowe maszyny latające używane są od wielu lat, jeszcze do niedawna z ich możliwości przede wszystkim korzystało wojsko. Lecz szybki rozwój nowych technologii sprawił, że przed kilkoma laty sklepy zostały wprost zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Dzisiaj najtańsze drony można już kupić za kilkadziesiąt złotych. W tej cenie otrzyma się niewielką zabawkę, która też tylko do zabawy posłuży. W kwocie pięciuset złotych można już kupić drona, który będzie miał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale w dalszym ciągu będą to wykorzystania typowo amatorskie.

Fotografie w 3D drogocenny oraz zadowalający artykuł.

obiektyw
Autor: Eugene Romanenko
Źródło: http://www.flickr.com
Innowacyjny sposób wizualizacji umożliwiający w bardzo dokładny sposób sprawdzić nam produkt w wymiarze 3D to fotografia obrotowa. Przy realizowaniu takiej wizualizacji trzeba przygotować kilka koniecznych etapów. Jednym z etapów jest przygotowanie właściwego miejsca.