jesień

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Myślisz o naprawdę wspaniałym pobycie nad morzem? Wybierz ekskluzywny ośrodek SPA!

Hotel SPA
Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Bałtyk szczyci się zainteresowaniem turystów o dowolnej porze roku. Naturalnie najwięcej turystów przyjeżdża tutaj w letnim okresie, bo można zakosztować kąpieli i plażowania, jednakże nie brakuje osób, które wolą przyjeżdżać na polskie wybrzeże zimą, jesienią albo na wiosnę. Panuje wtenczas cisza i spokój, można dotlenić się świeżym powietrzem podczas przechadzek, a ośrodki zapewniają promocyjne cenniki.

Kulig to dobry sposób na dobrą zabawę w zimie

zima
Autor: Bazar del Bizzarro
Źródło: http://www.flickr.com
Jakby przeprowadzić uliczną sondę i zapytać, którą porę roku najbardziej preferujemy, na pewno najwięcej odpowiedzi „za” padłoby na lato. Nie ma w tym nic zaskakującego, przecież w tę porę możemy robić dosłownie wszystko, nie dość, iż nie ma wymogu, żeby się specjalnie ubierać (chociaż wiele kobiet byłaby odmiennego zdania), to jeszcze dodatkowe profity, jak piknik na łonie natury, spacer czy kąpiel w jeziorze, są zwyczajnie dostępne. Tak to jest z ciepłą porą, dlatego wiosna mogłaby w przeprowadzonym rankingu być tuż za latem. A co z zimnymi porami roku? Wielu z nas lubi zimę, a jesień tylko, kiedy wygląda, jak „nasza polska złota jesień”.