komputer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nadchodzi nowa generacja

przykładowa gra na PlayStation4
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliżają się dwie poważne premiery – na sklepowych półkach pojawią się superszybkie konsole od mistrzów elektroniki. Sprawdźmy, czy naprawdę warto wyczekiwać na ich wejście do sklepów.

W jaki sposób zapewnić stabilność działania sieci komputerowej w firmie?

serwer
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że informatyka to szczególnie ważna sfera naszego życia codziennego. Zastosowanie komputerów ma bowiem dzisiaj miejsce na wyjątkowo rozległą skalę, czego jeszcze kilkanaście lat temu z pewnością sobie nie wyobrażaliśmy. Komputery są wykorzystywane przez nas do rozmaitych zadań. W większości wypadków lubimy dzięki nim spędzać długotrwałe godziny na prowadzenie wirtualnych bojów. Coraz częściej komputery odszukują także swoje wykorzystanie w naszej pracy, dzięki czemu zdołamy uprościć sobie w znaczącym stopniu pełnienie obowiązków.

Nowoczesny dron 3DR SOLO - efektywne robienie zdjęć z powietrza

Dron
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy dron 3DR SOLO to silna innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie kapitalnych filmów o perfekcyjnej jakości z rewelacyjnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie pośród wielu postaci.

Sprawdzamy czy zasadne jest nabywać laptopy z drugiej ręki

laptop, mysz
Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy kupić laptopa myślimy o tym, na jaki z modeli będzie nas stać. Warto, więc pomyśleć o pozostałych opcjach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu można rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to wiadomo, że nie mamy pewności czy laptop jest w stu procentach sprawny.

Test kamer sportowych raduje się wielkim powodzeniem

laptop
Autor: Horacio Corral
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zainwestować w odpowiedni sprzęt
Kiedy wiemy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo korzystać, to powinniśmy inwestować w jego jak najwyższą specyfikę. Wówczas będziemy posiadali gwarancję, że posiada wszystkie najistotniejsze parametry, a do tego jeszcze przez spory czas będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając pewność, że nie zjawi się nic lepszego\wspanialszego. Poza tym im wspanialszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej ewentualności na zastosowanie go.

Jakie są typy Netu i jak porządnie chronić swój komputer przed wirusami

praca na laptopie
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzajów Internetu jest bardzo dużo. W dzisiejszych czasach zdołamy połączyć swój pecet z Internetem na różnorodne sposoby, jakie różnią się od siebie przykładowo prędkością połączenia, kosztem czy też rozwiązaniem technicznym.

Kochasz grać w gry komputerowe? Musisz nabyć rzeczywiście udoskonalony sprzęt.

Acer Aspire1430
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Komputer daje wiele pasjonujących form rozrywki. Przy użyciu sprzętu komputerowego można połączyć się z siecią oraz przeglądać różne strony, nawiązywać przyjaźnie i szukać informacji tyczących naszych hobby. Przy użyciu komputera można również posłuchać muzyki, odtwarzać filmy oraz wykorzystywać liczne aplikacje i programy.

Gry przeglądarkowe nie wypadają z mody

gra
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami dzieje się tak, że chcemy się zrelaksować, kilka chwil spędzonych przy jakiejś grze pozwala nam się oczyścić i nabrać energii do dalszego zadania. Dlatego właśnie takim powodzeniem radują się gry przeglądarkowe, które można niesamowicie prędko wyszukać, są różnorodne, a równocześnie niezbyt trudne jeżeli idzie o zadania i co najistotniejsze, funkcjonują na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich żadnego specjalnego urządzenia, bo będą funkcjonowały nawet na najsłabszym sprzęcie.

Wiemy doskonale, że reklama jest po to, żeby przywołać konsumenta.

smartfon
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak jeżeli to my stoimy po stronie kupującego, musimy zrozumieć to, iż bardzo dużo reklam przywołuje nas do nabycia produktów, nie wartych swojej autentycznej promocji. Czy w tego typu sytuacji nie możemy całkowicie dokonywać zakupów? Jak najbardziej nie!

Wyposażenie dla prawdziwego gracza

komp
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe odznaczają się dzisiaj dużą popularnością. Wiele osób traktuje je tylko jako rozrywkę, niemniej zdarzają się zapaleni miłośnicy, którzy w napięciu czekają na kolejne wersje ulubionej gry. Rzecz jasna, nowoczesne propozycje zachwycają swoją grafiką, interesującą fabułą oraz gwarantują adrenalinę, jakiej w codziennym życiu dosyć często brakuje.