komputer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nadchodzi nowa generacja

przykładowa gra na PlayStation4
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Nieubłaganie nadchodzą 2 głośne premiery – w ofercie pojawią się superszybkie konsole od potentatów elektroniki. Zobaczmy, czy rzeczywiście warto wyczekiwać na ich debiuty.

W jaki sposób zapewnić stabilność działania sieci komputerowej w firmie?

serwer
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że informatyka to wyjątkowo znacząca sfera naszego życia codziennego. Użytkowanie komputerów ma bowiem współcześnie miejsce na niezmiernie rozległą skalę, czego jeszcze kilkanaście lat temu z pewnością sobie nie wyobrażaliśmy. Komputery są wykorzystywane przez nas do różnorodnych zadań. W większości wypadków lubimy dzięki nim spędzać długotrwałe godziny na toczenie cyfrowych bojów. Coraz to częściej komputery odnajdują dodatkowo swoje zastosowanie w naszej pracy, dzięki czemu zdołamy uprościć sobie w znacznym stopniu wykonywanie obowiązków.

Nowoczesny dron 3DR SOLO - efektywne robienie zdjęć z powietrza

Dron
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesny dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o perfekcyjnej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki współczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie pośród wielu jednostek.

Sprawdzamy czy zasadne jest nabywać laptopy z drugiej ręki

laptop, mysz
Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy kupić laptopa myślimy o tym, na jaki z modeli wystarczy nam środków. Warto, więc pomyśleć o pozostałych opcjach. Nie trzeba wybierać przecież laptopa ze sklepu można rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że nie mamy pewności czy laptop okaże się w stu procentach sprawny.

Test kamer sportowych raduje się wielkim powodzeniem

laptop
Autor: Horacio Corral
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zainwestować w odpowiedni sprzęt
Kiedy wiemy, że z jakiegoś sprzętu elektronicznego będziemy dużo korzystać, to powinniśmy inwestować w jego jak najwyższą specyfikę. Wówczas będziemy posiadali gwarancję, że posiada wszystkie najistotniejsze parametry, a do tego jeszcze przez spory czas będziemy mieli okazję z niego wykorzystywać, posiadając pewność, że nie zjawi się nic lepszego\wspanialszego. Poza tym im wspanialszy sprzęt, tym na więcej będziemy mieli szansę sobie pozwolić, a to sprawi, że będziemy mieli więcej ewentualności na zastosowanie go.

Jakie są typy Netu i jak porządnie chronić swój komputer przed wirusami

praca na laptopie
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzajów Internetu jest bardzo dużo. W dzisiejszych czasach zdołamy połączyć swój pecet z Internetem na różnorodne sposoby, jakie różnią się od siebie przykładowo prędkością połączenia, kosztem czy też rozwiązaniem technicznym.

Kochasz grać w gry komputerowe? Musisz nabyć rzeczywiście udoskonalony sprzęt.

Acer Aspire1430
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Komputer oferuje wiele ciekawych form rozrywki. Przy pomocy wyposażenia komputerowego można połączyć się z internetem i przeglądać pasjonujące strony, zawierać przyjaźnie oraz poszukiwać informacji tyczących naszych zainteresowań. Przy użyciu komputera można również słuchać muzyki, odtwarzać filmy oraz pożytkować mnogie aplikacje i programy.

Gry przeglądarkowe nie wypadają z mody

gra
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że chcemy się odprężyć, parę chwil poświęconych przy jakiejś grze pomaga nam się oczyścić i pozyskać sił do późniejszego zadania. Przez to właśnie takim zainteresowaniem radują się gry przeglądarkowe, które można niesamowicie prędko wyszukać, są różnorodne, a równocześnie niezbyt trudne jeżeli idzie o grę i co najistotniejsze, działają na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich najmniejszego wymyślnego sprzętu, bo będą funkcjonowały nawet na słabym komputerze.

Wiemy doskonale, że reklama jest po to, żeby przywołać konsumenta.

smartfon
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo wszystko jeśli to my jesteśmy po stronie klienta, musimy uświadomić sobie to, że bardzo dużo banerów przywołuje nas do nabycia produktów, nie wartych swojej autentycznej ceny. Czy w takiej sytuacji nie powinniśmy całkowicie kupować? Jak najbardziej nie!

Wyposażenie dla prawdziwego gracza

komp
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe cieszą się dzisiaj znaczną popularnością. Mnóstwo osób traktuje je tylko jako rozrywkę, jednak zdarzają się zapaleni miłośnicy, którzy niecierpliwie czekają na następne wersje ulubionej gry. Naturalnie, współczesne propozycje zachwycają swoją grafiką, niebanalną fabułą i zapewniają adrenalinę, jakiej w zwyczajnym życiu dość często brakuje.