telefony komórkowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/labiryntboox.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przyszło nam żyć w czasach chwilowości. Co to oznacza?

Grupa ludzi
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zmienia się bardzo szybko. Technologia pędzi do przodu nie oglądając się za siebie. Dostajemy najnowsze urządzenia, które może i ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie, ale zabijają tajemnice.

Elektronika marki Sony

Notebook VAIO E firmy Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Firma Sony na elektronicznym rynku znana jest od wielu lat. Sprzedaje świetne jakościowo odbiorniki telewizyjne, sprzęt audio i video, a poza tym laptopy, tablety i komórki. Miliony zadowolonych konsumentów się nie mylą - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony zdobyło dość mocną pozycję w segmencie dobrych i wydajnych smartfonów.

Dodatkowe elementy do nowoczesnych telefonów

Smartphone
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie coraz większa liczba ludzi odchodzi od dotychczas powszechnych rozwiązań technologicznych, które ciągle ustępują miejsca nowym. Dobrym przykładem w tej kwestii są telefony komórkowe. Technologia tych produktów jest bowiem dziedziną bardzo dynamicznie rozwijającą się. Na przykład jeszcze jakiś czas temu ogromną innowacją było wprowadzenie w komórkach aparatu cyfrowego.